Фотогалерея

Дослідження озер Біле (Рівненський природний заповідник) та Любязь (Національний природний парк «Прип’ять – Стохід»)

.Співробітники інституту: доктор геологічних наук. Радчук В.В., кандидат технічних наук Попова М.А., Радчук І.В., Охарєв В.О., Загородня С.А. в період з 20 липня  по 02 серпня 2015 р. провели експедиційні дослідження озер Біле (Рівненський природний заповідник) та Люб’язь (Національний природний парк «Прип’ять – Стохід»).

.

Озерним комплексам належить провідна роль у регулюванні і формулюванні стоку річок, процесів самоочищення води, нагромадження речовин. Акваторія і береги озер є середовищем збереження та розвитку біорізноманіття.

. . .

У рамках відзначення Дня науки відбулося урочиста церемонія вручення відзнак лауреатам премії Президента України для молодих учених 2013 року.

Ювілейна виставка наукових досягнень установ НАН України

20-22 листопада 2013 року відбулась Ювілейна виставка наукових досягнень установ НАН України, присвячена 95-річчю Національної академії наук України (м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1, Національний комплекс «Експоцентр України», павільйон №23 «НАУКА»).

Координаційна зустріч учасників проекту INURE на грузинській землі

Чергова зустріч учасників консорціуму з реалізації проекту TEMPUS INURE «Інтегрована інформаційна система управління університетом: впровадження досвіду ЄС у країнах СНД» відбулася 26-27 жовтня в Кутаїсі (Грузія).

Міжнародний науково-технологічний форум «Наука. Інновації. Технології – 2013»

15-17 жовтня 2013 року відбувся Міжнародний науково-технологічний форум «Наука. Інновації. Технології – 2013», який організовано за підтримки Національної академії наук України і Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України.

Дослідження Тернопільського ставу

У жовтні поточного року співробітники Інституту В.М. Триснюк, В.О. Охарєв та І.В. Радчук провели експедиційні дослідження на території м. Тернопіль. Під час досліджень уточнено рельєф дна Тернопільського ставу, взяті проби донних відкладів у різних частинах акваторії.

Міжнародна конференція «Marine research horizon 2020», Болгарія

Співробітниками ІТГІП НАН України прийнято участь у Міжнародній конференції «Marine research horizon 2020», присвяченій розгляду питань розвитку Чорноморського регіону, обговоренню наукових досягнень в галузі морських наук та перспективи на майбутнє.

Експедиційні дослідження озер Нобель та Омит

4-10 серпня 2013 року Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору проводив експедиційні дослідження водно-болотних та озерних екосистем Українського Полісся на території Зарічненського району Рівненської області.

Робочий візит болгарських науковців до Інституту

15-19 липня 2013 року до Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору Національної академії наук України з робочим візитом перебували вчені Інституту Океанології Болгарської академії наук.

Комплексні експедиційні дослідження в Чорному морі

З 7 по 17 червня 2013 р. вченими Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору, Державної наукової установи «Відділення морської геології та осадочного рудоутворення НАН України», , Інституту біології південних морів та Інституту радіофізики та електроніки НАН України були проведені комплексні експедиційні дослідження в Чорному морі (73-й рейс науково-дослідного судна «Профессор Водяницкий»).

VII Всеукраїнський фестиваль науки – 2013

Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору взяв участь у VII Всеукраїнському фестивалі науки, який проходив 23-25 квітня 2013 року.